Wszystkie usługi płatnicze dla Twojego hotelu na jednej platformie

Na każdym etapie obsługi gościa – od dokonania rezerwacji, przez bar i spa, po wymeldowanie – ujednolicony sposób zarządzania płatnościami pozwoli Ci wyjść naprzeciw oczekiwaniom gości.

Gość i osoba towarzysząca płacą w recepcji hotelu za pomocą smartfona.

Spersonalizowana obsługa
Zapewniaj gościom opcję elastycznego zameldowania i wymeldowania, ulepszone programy lojalnościowe oraz wybór lokalnych metod płatności.

Jedna platforma
Ujednolicaj płatności ze wszystkich obiektów i kanałów, bez względu na ich lokalizację.

Odciążenie związane z wymogami PCI

Ogranicz przetwarzanie danych kart i zasoby niezbędne do spełnienia wymagań PCI.

Partnerzy, których znasz
Stwórz zintegrowane rozwiązanie, łącząc przyjmowanie płatności od partnerów, których już doskonale znasz.

Video placeholder image of family paying at hotel

„Dzięki innowacyjnym i elastycznym rozwiązaniom Adyen wyróżniał się dla nas jako preferowany partner strategiczny, z którym możemy realizować naszą wizję. Współpraca z Adyen pozwoliła nam pomyślnie wywiązać się z obietnicy dotyczącej bezpiecznego i zbliżeniowego modelu obsługi, przy jednoczesnym ulepszeniu oferowanych przez nas usług – w miejscu, w którym goście mogą przenocować, zjeść posiłek, zrobić zakupy, świętować i relaksować się, tworząc cenne wspomnienia bez żadnych zakłóceń”.

Chadi Chemaly ・ Kierownik hotelu, Raffles Hotel w Singapurze

Nasze rozwiązanie dla hoteli

Ogranicz przetwarzanie danych

Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem – sprawdzamy Twoją zgodność z PCI, a także oferujemy bezpieczne sposoby płacenia za pomocą bezpiecznych linków. Nasze certyfikowane terminale są wyposażone w funkcję szyfrowania end-to-end.

Zapewniaj elastyczną obsługę gości

Scentralizuj zarządzanie płatnościami we wszystkich kanałach i regionach, unifikując swoje płatności. Oferujemy elastyczność w otwieraniu nowych kanałów sprzedaży i wdrażaniu nowych form obsługi gości, działając szybko i na dużą skalę. 

Uzyskaj pełne raportowanie w Customer Area

Wszystkie płatności w jednym miejscu

Gromadź informacje dotyczące wypłat, liczby procedur chargeback, rodzajów metod płatności i wolumenu transakcji w różnych kanałach.

Zoptymalizowane rozliczenia

Jako podmiot przetwarzający płatności oraz agent rozliczeniowy zapewniamy raporty dotyczące wszystkich płatności – bez względu na kanał lub lokalizację. Dzięki naszym raportom rozliczeniowym możesz rzadziej korzystać z usług księgowego.

Bardziej przejrzyste informacje

Uzyskaj lepsze zrozumienie tego, jak się sprawy mają w firmie – począwszy od zachowania gości po wydajność kanału i lokalizacji.

Strona sprzedaży i wypłat w strefie Adyen Customer Area

Wprowadź opcję spersonalizowanych płatności

Zapewnij każdemu gościowi spersonalizowaną obsługę – od oferowania elastycznych metod płatności po stosowanie tokenizacji do celów rozpoznawania ponownie odwiedzających Cię gości w dowolnym miejscu na świecie.

Podczas zameldowania preautoryzujemy kartę płatniczą, co pozwala na automatyczne obciążanie dodatkowymi kosztami razie dodatkowych wydatków.

Uzyskaj opinie od swoich gości przy wymeldowaniu za pośrednictwem terminala.

Skorzystaj z dynamicznego przewalutowania, aby wykryć język, jakim posługują się goście, i pozwól im wybrać preferowaną przez nich walutę.

W przypadku niepojawienia się gościa lub konieczności pobrania opłat po wymeldowaniu możesz obciążyć kartę płatniczą, której dane są zapisane w systemie.


Pracuj z partnerami, którym ufasz

Wiemy, że hotele współpracują z wieloma dostawcami i systemami, więc niezależnie od tego, czy zarządzasz obiektami, rezerwacjami lub kanałami, upewnij się, czy partner obsługujący płatności jest niezawodny. Współpracujemy z wiodącymi partnerami technologicznymi w branży gastronomiczno-hotelarskiej, co pozwala nam tworzyć zintegrowane rozwiązania.

Rozwiązanie stworzone dla

Sieci hotelowe i lokale franczyzowe

Zapewnij swoim gościom spójną obsługę w swoich obiektach dzięki znanym im metodom płatności, doświadczeniom i programom lojalnościowym.

Luksusowe kurorty

Obsługa VIP wymaga najlepszej obsługi płatności. Dzięki tokenizacji kart goście mogą pokazać swoją kartę tylko raz i dalej cieszyć się pobytem bez jakichkolwiek zakłóceń.

Kontrola w grupie

Hotelarze często w różnych lokalizacjach korzystają z różnych systemów. Wspomagamy prowadzenie tego typu działalności, konsolidując płatności w jednym systemie, zapewniając spójność i znajomość zasad dla personelu w dowolnej lokalizacji.

Kurorty rozrywkowe

Usługi w branży rozrywkowej stale się rozwijają. Upewnij się, czy Twoje ośrodki są nastawione na innowacje, zapewniając nowoczesną obsługę płatności – od technologii zbliżeniowych, przez płatności zegarkiem po kody QR.

Wynajem kwater na wakacje

Elastyczność jest bezcenna. Dla gości oznacza to możliwość zapisania danych karty na przyszłe pobyty. Dla firm jest to możliwość tokenizacji danych karty w przypadku jakichkolwiek szkód.

B&B

Zawsze warto oferować spersonalizowaną obsługę gości. Upewnij się, czy w swoich obiektach możesz wdrożyć zautomatyzowane rozwiązania, aby wspierać swój personel. Zapewniaj bezpieczne i elastyczne płatności.

Ładowanie bransoletki, za pomocą której można dokonywać płatności

Raport Adyen dotyczący branży gastronomiczno-hotelarskiej

Tylko 1/4 firm z branży gastronomiczno-hotelarskiej ma strategię transformacji cyfrowej. Dowiedz się, w jaki sposób hotele mogą podnieść jakość obsługi gości przy pomocy nowych technologii.

Chcesz u nas gościć?

Uzyskaj więcej informacji o naszym rozwiązaniu dla hoteli.

Are you looking for test card numbers?

Would you like to contact support?