Platforma płatnicza dla branży gastronomicznej

Tak złożona branża potrzebuje ujednoliconego sposobu obsługi płatności. Dzięki naszemu rozwiązaniu bary, puby, lokale z szybką obsługą, tradycyjne restauracje i punkty dowożące posiłki mogą ułatwić życie klientom.

Osoba pijąca kawę

Lepsza obsługa klienta

W branży gastronomicznej klienci są najważniejsi. Skróć kolejki dzięki urządzeniom typu kiosk i zwiększ wygodę, umożliwiając gościom płacenie przy stoliku.

Optymalne rozwiązanie dla całej branży

Nasze rozwiązanie opracowaliśmy z myślą o franczyzobiorcach, franczyzodawcach, firmach dostawczych i restauracjach. Umożliwia łatwe wdrażanie terminali, konsolidację płatności w różnych kanałach sprzedaży i szybsze wypłaty.

Jedna platforma

Zmniejsz opłaty oraz ogranicz liczbę umów i partnerów. Dzięki jednemu rozwiązaniu płatniczemu możesz skupić się na zwiększaniu skali działalności firmy i dbaniu o potrzeby swoich klientów.

Użyteczne dane

Poznaj swoich klientów i dowiedz się gdzie Twoja firma jest popularna, aby dobrze wybrać położenie nowych lokali.

Person making in-app payment

„Płatności muszą zawsze przebiegać całkowicie bezproblemowo, niezależnie od tego, czy klient odwiedził jedną z naszych restauracji, czy zamawia jedzenie na stronie internetowej lub przez aplikację. Powinien mieć możliwość szybkiego złożenia zamówienia i zapłacenia za nie, a także zyskać pewność, że jego dane są bezpieczne, a ulubiony posiłek wkrótce dotrze”.

Richard Tallboy ・ CIO, wagamama

Inteligentne funkcje

Dostosowane do potrzeb branży gastronomicznej

Zamawianie jedzenia właśnie stało się łatwiejsze

Skróć kolejki dzięki urządzeniom do przyjmowania płatności typu kiosk i umożliw klientom składanie zamówień przez Internet lub aplikację z odbiorem osobistym w Twojej restauracji.

Umożliw klientom płacenie przy stoliku

Klienci będą mogli zapłacić przy stoliku, wybrać spośród wstępnie wyliczonych kwot napiwku i skorzystać z opcji podziału rachunku, aby w łatwy sposób zapłacić za zamówione przez siebie posiłki.

Pełne raportowanie na każdym etapie biznesu

Pulpit dla każdego lokalu

Zapewnij sobie wgląd w codzienną sprzedaż i wypłaty, zautomatyzuj rozliczenia i zarządzaj chargebackami z poziomu jednego pulpitu Twojej restauracji.

Analizuj wszystkie płatności w jednym miejscu

Dzięki danym prezentowanym w jednym miejscu dokładnie przeanalizujesz swoje kanały sprzedaży i efekty działania poszczególnych lokali.

Wszechstronny system zarządzania terminalami

Scentralizowany system, który umożliwia łatwe rozwiązywanie problemów ze sprzętem oraz sprawną wymianę terminali.

Image

Prostsze dodawanie kolejnych lokali

Szybko zacznij przetwarzać płatności w nowych lokalach. Konfiguracja jest łatwa dzięki automatyzacji procedur identyfikacji klienta (KYC) w nowych lokalizacjach i samodzielnemu wdrażaniu terminali.

Image

Lojalność, która przynosi korzyści Tobie i Twoim klientom

Klienci uwielbiają wracać do swoich ulubionych restauracji. Nagradzaj ich za lojalność przy przyjmowaniu płatności, w czym pomoże Ci nasza technologia.

Rozpoznawaj klientów przy terminalu i twórz personalne interakcje.

Bezproblemowo obsługuj płatności lokalne i te, oparte na kodach QR, a także karty lojalnościowe oraz karty podarunkowe.

Wykrywaj język, którym posługuje się klient i pozwól mu wybrać preferowaną walutę.

Kontynuuj sprzedaż także po utraceniu połączenia z Internetem.

Rozwiązanie stworzone dla

Restauracje szybkiej obsługi

Płatności w końcu dotrzymają Ci kroku. Pożegnaj się z długimi kolejkami, finalizuj każdą sprzedaż i szybciej wdrażaj nowych franczyzobiorców.

Jedzenie z dostawą

Przyjmuj zapłatę przy dostawie zamówionego jedzenia. Wchodź na nowe rynki dzięki obsłudze lokalnych płatności i tych, wykonywanych za pomocą jednego kliknięcia.

Sieci restauracji

Zapewnij jednolite standardy obsługi w każdym lokalu. Zwracaj uwagę na powracających klientów i zadbaj o ich wygodę, dzięki możliwości zapłaty przy stoliku.

Grupy restauracyjne

Uprość sposób zarządzania płatnościami dotyczącymi różnych marek. Zawrzyj jedną umowę i korzystaj z tego samego rozwiązania w różnych regionach, z funkcją scentralizowanego raportowania.

Bary i puby

Zapewnij sobie odpowiednie narzędzia, które pozwolą zwiększyć sprzedaż. Wyposaż pracowników w bezpieczne i niezawodne terminale, które pomogą im pracować wydajnie i bez stresu.


Nasi partnerzy z branży gastronomiczno-hotelarskiej

Współpracujemy z dostawcami wiodących rozwiązań technologicznych, aby zapewnić Twoim klientom najwyższą jakość obsługi.

Pijące osoby

Raport Adyen dotyczący branży gastronomiczno-hotelarskiej za 2019 rok

 Ponad trzy czwarte firm z branży gastronomiczno-hotelarskiej uważa, że należy zadbać o skrócenie czasu oczekiwania w kolejce. Dowiedz się, jak restauracje mogą poprawić jakość obsługi klientów, dzięki wdrożeniu nowych technologii.


Jak zacząć?

Porozmawiaj z naszym zespołem

Skontaktuj się z działem sprzedaży, aby wybrać najlepszą konfigurację dla Twojej firmy i otrzymać szytą na miarę ofertę.

Konto testowe

Pomożemy Ci założyć konto testowe, które umożliwi Ci poznanie funkcjonalności naszej platformy i dokonanie pierwszej płatności testowej.

Onboarding 

Nasze zespoły handlowe i onboardingowe poprowadzą Cię przez proces konfiguracji konta.

Konfiguruj i optymalizuj

Skonfiguruj ustawienia konta i rozpocznij przetwarzanie płatności z Adyen.

Are you looking for test card numbers?

Would you like to contact support?