Przetwarzanie płatności  

Globalne przetwarzanie płatności

Rozwiń działalność na nowych rynkach, z łatwością oferuj dostęp do większej liczby metod płatności za pomocą jednej platformy łączącej funkcję bramki płatniczej, acquiera oraz systemu zarządzania ryzykiem.

Osoba uiszczająca zapłatę przez terminal POS

Globalny acquiring, bramka płatnicza i system zarządzania ryzykiem - wszystko w ramach jednej platformy

Integracja nowego systemu płatności, dodanie kolejnych metod płatności i rozszerzenie funkcjonalności jest łatwiejsze niż myślisz. Integrujesz się z nami. I tylko z nami. Nie musisz zarządzać wieloma dostawcami i lokalnymi agentami rozliczeniowymi, aby móc obsługiwać różnego rodzaju płatności.

Wszystko w jednym miejscu, od przyjmowania płatności, po otrzymywanie pieniędzy

Zaoferuj obsługę wszystkich głównych rodzajów kart na całym świecie

Połącz się z jedną platformą korzystającą z najnowszych technologii

Gdziekolwiek prowadzisz interesy, my też tam jesteśmy

Nie zależnie od tego, gdzie prowadzisz działalność, wykorzystaj w pełni każdą transakcję, dzięki możliwości przetwarzania płatności lokalnych. Czerp korzyści z naszej wiedzy na temat płatności kartowych na Twoim rynku i innych, na które wchodzisz. Jako agent rozliczeniowy, jesteśmy Twoim lokalnym przewodnikiem po świecie płatności i posiadamy licencje na autoryzację oraz prowadzenie rozliczeń transakcji w wielu systemach kartowych. 

Przyjmowanie i obsługa transakcji przez Adyen

Australia

Brazylia

Europa

Hongkong

Japonia

Kanada

Malezja

Australia

Nowa Zelandia

Puerto Rico

Singapur

Stany Zjednoczone

Zjednoczone Emiraty Arabskie

Przyjmowanie i obsługa transakcji płatniczych przez partnerów

Oferujemy również rozwiązania przetwarzania płatności e-commerce w krajach, w których pełny pakiet Adyen Acquiring nie jest (jeszcze) dostępny. Prosimy o kontakt z działem sprzedaży w celu omówienia dostępnych dla Państwa opcji.

W pełni przejrzyste informacje o transakcjach

Aby zapewnić bardziej wyczerpujące informacje o wszystkich Twoich transakcjach, korzystamy z modelu cenowego „Interchange ++”. Jest bardziej przejrzysty niż inne, dzięki czemu zawsze wiesz, za co płacisz i ile to kosztuje.

„Adyen pomaga nam w obsłudze lokalnych płatności w USA, co pozytywnie wypływa nie tylko na nasze przychody, ale także na wyniki finansowe. Dzięki obsłudze lokalnych transakcji udało nam się zmniejszyć koszty usług bankowych o 21%”

Ida Skog  · Manager ds. Finansów, Flixbus

Terminal POS Adyen

Zwiększ wskaźniki autoryzacji

  Mając pełną kontrolę nad całym procesem płatności , łączymy firmy bezpośrednio z globalnymi i lokalnymi systemami kart płatniczych. Korzystaj z lokalnych rozwiązań, które cechują znacznie wyższe wskaźniki autoryzacji i niższe opłaty transakcyjne.

Raporty i dane dostępne na bieżąco

Zarządzaj swoją firmą tak, jak chcesz, mając pełny wgląd w to, co dzieje się we wszystkich sklepach internetowych i stacjonarnych w jednym miejscu. Uzyskasz szczegółowe informacje i skorzystasz z działających w tle narzędzi do przetwarzania danych, które wykorzystywane są przy każdej płatności klienta.

Zrzut ekranu panelu Adyen do obsługi raportów

„Globalny zasięg Adyen ma dla nas kluczowe znaczenie, ponieważ pozwala nam zwiększyć penetrację rynku dzięki większej liczbie obsługiwanych metod płatności.”

Andy Wiggan,・ dyrektor ds. płatności, Spotify

Rozliczaj się, kiedy chcesz, w dowolnie preferowanej przez Ciebie walucie

Otrzymuj zapłatę w ciągu jednego lub dwóch dni w preferowanej przez Ciebie walucie i usprawnij rozliczenia, dzięki naszemu szerokiemu, globalnemu zasięgowi, pozwalającemu zaoferować obsługę ponad 30 walut.

Czy rozwiązanie Adyen do przetwarzania płatności jest odpowiednie dla mojej firmy?

Łatwa ekspansja na nowe rynki

Chcesz rozszerzyć działalność o nowe kraje lub regiony? Może okazać się to wyzwaniem, biorąc pod uwagę złożoność przepisów, różnorodność systemów kartowych i ogólną złożoność globalnego przetwarzania płatności. Nasza platforma do przyjmowania i obsługi transakcji płatniczych pomoże Ci zrealizować plany ekspansji. Nasz zespół specjalistów ds. płatności z przyjemnością wesprze Cię na każdym kroku.

Nowy dostawca, metody płatności i kanały sprzedaży

Prowadzisz lokalną firmę i szukasz nowego dostawcy usług płatniczych? Oferujemy najnowszą technologię, która jest zawsze gotowa do obsługi najpopularniejszych na lokalnym rynku metod płatności. Chcesz uruchomić nowe kanały sprzedaży? Obsługujemy transakcje w sklepach stacjonarnych, e-commerce, płatności przez telefony komórkowe i wszystkie inne rozwiązania jednocześnie, a wszystko dzięki naszemu rozwiązaniu Unified Commerce.

Prostsze płatności dla globalnych firm

Stoisz za sterami międzynarodowej firmy, która korzysta z rozwiązań wielu dostawców usług płatniczych i globalnych systemów płatności? Chcesz zoptymalizować przetwarzanie globalnych płatności? Wiemy, jak bardzo skomplikowane może się to okazać, gdy w grę wchodzi wielu różnych dostawców. Nasza globalna platforma zapewnia więcej korzyści, niż może zaoferować łącznie wielu partnerów. Dzięki jednej integracji, dostęp do wszystkich raportów i rozliczeń swoich transakcji uzyskasz w jednym miejscu.


Kilka osób pije wino

Dowiedz się, jak możemy zwiększyć Twoje przychody

Przeczytaj raport firmy Forrester, aby dowiedzieć się, jak współpracujący z nami klienci:

  • Weszli na nowe rynki i oferują lokalne metody płatności w ramach jednej integracji

  • Wykorzystali narzędzia analityczne, aby zwiększyć wskaźniki autoryzacji, milionowo zwiększając tym samym swoje przychody

  • Ograniczyli liczbę oszustw i procedur chargeback, oszczędzając przy tym miliony

Gotowi na kolejny krok?

Dowiedz się więcej o naszym globalnym rozwiązaniu dotyczącym przetwarzania płatności.

Are you looking for test card numbers?

Would you like to contact support?